Hizmetler

Hizmetler

Medusa Yazılım Programlama Web Tasarım

Medusa Yazılım Programlama ve Web Tasarım Hizmetleri

Medusa Software Yazılım ve Otomasyon Hizmetleri . Projelerimizi zamanında ve eksiksiz olarak hayata geçirdiğimiz için, en büyük başarılarımızı memnun müşterilerimiz olarak görüyoruz. Her projemiz müşterimiz için olduğu kadar bizim için de bir başarı. Bir başarının başarılması için aldığımız rolü en iyi şekilde yerine getirmiş olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Sektöre çok iddialı bir şekilde girerek standartların yükselmesine neden olan, dünyada ve Türkiye'de hızlı sıcak satış projesinin başarılmasında da, sahip olduğumuz donanımımızın, birikimimizin, tecrübemizin, özverinin, özgüvenimizin, samimiyetimizin, sorumluluk bilincimizin, işi sahiplenme isteğimizin, öngörü yeteneğimizin, çözüm odaklılığımızın ve başarıya olan inancımızın yattığına gönülden inanıyoruz.

 

Hizmetlerimiz ve Servislerimiz

 

Yazılım hizmetleri

Medusa Yazılım ve programlama hizmetleri olarak tüm yazılım ve otomasyon sistemleri ihtiyaçlarınıza çözüm buluyoruz


Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Grafik Tasarım SEO (arama motoru optimizasyonu) hizmetleri ile firmanızın ve işletmenizin internet platformunda kurumsal kimliğini oluşturuyoruz.


Microsoft Sistem Uzmanlığı

Medusa Yazılım ve Programlama hizmetleri yanı sıra Microsoft Sistem uzmanlığı hizmeti ile Firmanızın Server kurulum bakım teknik destek ve yedekleme sistemleri ile  Firmanızın tüm ağ bağlantı altyapısı oluşturuyoruz.


Donanım & Yazılım Tedarik

Firmanızın ve işletmenizin tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını sizin adınıza en kaliteli ve en uygun fiyatlara temin ediyoruz.


MEDUSA MARKET PROGRAMI Perakende satış ve hızlı satış sistemi

%40 indirimli Tanıtım Lansman Fiyatı ile sizde bu eşsiz yazılıma sahip olabilirsiniz

Medusa Yazılım izmir +90 535 594 2736 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Medusa Yazılım Programlama Otomasyon Programları sıcak satış ve Market Programları

Firmanızın veya işletmenizin Tüm Yazılım ve Donanım Hizmetleri ve Tedariği konularında Profesyonel hizmet ve destek verilmektedir